Jdi na obsah Jdi na menu

Oslavy - 90 let SDH Horní Datyně

25. 4. 2015

V letošním roce slavíme významné jubileum a to 90 let od založení našeho sboru. K této události jsme připravili několik doprovodných akcí, na které vás samozřejmě srdečně zveme:

  • V sobotu 25. dubna požehná ve 13:30 hod. našemu praporu farář P. Mgr. Adrian Janusz Wykręt u kapličky na ul. Václavovická. Poté proběhne slavnostní pochod ke kulturnímu domu, za účasti vratimovského dechového orchestru, mažoretek Zik Zak a kolegů z okolních sborů. Členové a pozvaní hosté jsou pak zváni na slavnostní výroční valnou hromadu ve velkém sále kulturního domu Horní Datyně
  • V pátek 1. 5. a v sobotu 2. 5. 2015 proběhne v hasičské zbrojnici Den otevřených dveří, kde si zájemci budou moci prohlédnout nejen techniku, výstroj, výzbroj a zázemí hasičů, ale zároveň bude připravena prezentace historie našeho sboru od roku 1925 po současnost. Zbrojnice bude otevřena od 15 hod.
  • V neděli 17. 5. budou datyňští hasiči pořádat v 10:00 hod. na hřišti TJ soutěž O pohár Svatého Floriána, za účasti okolních sboru.